Makrobet Para Çekme

Makrobet Para Çekme

Makrobet sitesinde para kazanır iseniz ya da para kazanma şansını elde eder iseniz, kazandığınız paraları çekme konusunda vereceğiniz talimatta kullanmanız gereken önemli değerlerden bir tanesi, Makrobet para çekme limitleri olacaktır. Aşağıda belirtilmiş en düşük ve yine aşağıda belirtilmiş en yüksek miktarların dışında talimat vermeniz, finansal departman tarafından vereceğiniz para çekme talimatı kabul edilmemesi anlamına gelecektir. Bu bütün kullanıcılar için belirlenmiş bir ana kuraldır ve bu kuralın dahilinde hareket etmeniz zorunludur.

Makrobet Para Çekme En Düşük Ödeme Miktarı Nedir?

Makrobet sitesinde para kazanmış iseniz yani hesap açıp, para yatırmış iseniz, parayı kullanmış ve minimum 1 defa para kazanma şansını elde etmiş iseniz, bu kazandığınız para için kendi adınıza ve soyadınıza ait hesaplara hemen para talimat verebilirsiniz. Havale sistemini ya da EFT sistemini veya sanal cüzdan sistemini kullanmanız mümkündür. Papara üzerinden hangisini tercih ederseniz edin, çekebileceğiniz en düşük para miktarının 100 Türk Lirası olduğunu unutmamalısınız. 100 Türk Lirası altında kazanç elde eder iseniz, ana hesap bakiyesi üzerinde paranın 100 Türk Lirası seviyesine ulaşmasını beklemelisiniz.

Makrobet En Yüksek Ödeme Miktarı

Tıpkı en düşük ödeme miktarı anlayışında olduğu gibi, gün içerisinde kazandığınız paraları çekebilmeniz için, kullanmanız gereken en yüksek ödeme miktarı bulunmaktadır. Bu miktar, 25.000 Türk Lirasıdır. Tek seferde 12.500 Türk Lirası, iki seferde 25.000 Türk Lirası toplam değerinde para çekme talimatı verebilirsiniz. Daha yüksek miktarda para kazanmış olabilirsiniz. Bu durumda işlem süresi geçtikten sonra, tekrar para çekme talimatını gerçeğe dönüştürmek mümkün olacaktır.

Makrobet Para Çekme Miktarları Kullanıcılara Göre Değişir mi?

Makrobet para çekme limitleri her kullanıcı için eşit olarak belirlenmiştir. Yüklü miktarda para yatırıp, kullanan bir şahıs ile düşük miktarda para yatırıp, kullanan bir şahıs arasında, Makrobet sitesi tarafından yapılan herhangi bir ayrım yoktur. Herkes aynı parasal değerlerde işlem yapmak zorundadır. Herkes için her Makro bet üyelik işlemini gerçekleştirmiş şahıs için, minimum para çekme miktarı aynıdır. Maksimum para çekme miktarı aynıdır. Farklı bir tanımlama yapılmamıştır.